O nás

Přinášíme světlo do světa financí

Chytrý a odvážný Titán, který stvořil lidi a přinesl jim oheň. Takový byl podle řeckých bájí Prométheus. V jeho stopách jdeme nyní i my – Prometteus. A přinášíme světlo do světa financí.

Stejně jako bájný Prométheus jsme i my chytří a odvážní. Víme, že velké firmy nedávají obyčejným lidem moc šancí, aby se mohli podílet na jejich zisku. Jenže jsme se nedali odradit. A našli jsme cestu, jak to změnit!

Díky unikátnímu konceptu sdíleného podnikání společnosti Durange.

Jako první na světě přišla na to, jak využít moderní technologie, aby se každý člověk mohl podílet na podnikání těch největších firem. A profitovat z jejich zisku.

Tak pojďte do toho s námi!

 

Odkud přišel Prometteus

 

O našem vzniku bylo jasno už v roce 2017, oficiálně se ale Prometteus zrodil v roce 2019. Tehdy jsme se vyčlenili z firmy Durange, abychom mohli co nejlépe:

  • podporovat myšlenku sdíleného podnikání,
  • rozšiřovat komunitu klientů Durange prodejem Durange BlockShare,
  • pečovat o tuto komunitu,
  • pomáhat s jejím finančním vzděláváním
  • a přinést jí finanční zajištění do budoucna – i na několik generací.

Vše s pomocí balíčku dvou produktů

I když je každý z nich jiný, společně přinášejí zajímavý profit a dlouhodobý pasivní příjem. A neznáme nikoho, komu by se nehodil – ať už jste plní plánů a sháníte peníze na jejich uskutečnění nebo hledáte další zajištění na důchod.

Vše navíc můžou zdědit vaši potomci. Zajistíte tím nejen je, ale třeba i děti svých dětí.

Pomůžeme tak změnit k lepšímu svět financí i váš život. Přesvědčte se!

Napište nám a rádi vám řekneme víc o sobě i o tom, jak díky sdílenému podnikání získáte podíl na zisku velkých společností.

Na čem Prometteus staví

Lidé

Na lidech nám záleží. Jen společně můžeme růst a posouvat se dopředu. Dobře si to uvědomujeme, a také proto si vážíme svých kolegů i klientů. Na oplátku jim nabízíme nejen naše produkty, ale i další péči a vzdělávání, které jim pomůže zhodnotit peníze co nejlépe.

Moderní technologie

Máme rádi moderní technologie a umíme je využít ve váš prospěch. Naši zakladatelé se v IT a finančních technologiích dlouho pohybovali a dobře se v nich vyznají. A vědí, jak se s jejich pomocí můžete (a my také) podílet na podnikání velkých firem. Snadno a bezpečně.

Svoboda

Dobře víme, že svoboda je jedno z největších bohatství. Proto o ni usilujeme i v podnikání. Přinášíme vám podnikatelskou svobodu, jakou doteď lidé neměli – možnost podílet se na podnikání a zisku největších firem. A postupně získat svobodu finanční pro sebe i své děti.

Spravedlivý obchodní systém

Vždycky hrajeme fér. Platí to pro nejen ve vztahu ke klientům, ale i k obchodním partnerům. Spravedlivě odměňujeme jejich aktivitu a je tak na každém, kolik si vydělá. A naši obchodníci můžou kromě pravidelných týdenních výplat počítat i s dlouhodobým pasivním příjmem.

Kdo je Durange?

Firma, která jako první na světě přišla s unikátním konceptem sdíleného podnikání. Založili ji dva přátelé, Marek Hostaša a Lumír Šlahora, kteří se rozhodli využít moderní technologie k tomu, aby dali běžným lidem možnost podílet se na podnikání velkých společností a jejich zisku.

Svůj nápad pilovali několik let, až se rozhodli využít blockchain a vytvořit inovativní aktivum Durange BlockShare. Jejich nákupem dají klienti firmě peníze na investice do vybraných projektů a na oplátku dostávají každý rok svůj podíl ze zisku.

Každý se tak může dostat k podnikání těch největších společností. Společností, které mají velký potenciál a na jejichž podnikání se dosud mohli podílet jen ti nejbohatší. Takový koncept zaručuje nejen zhodnocení vložených peněz, ale zároveň:

  • myslí na budoucí generace, díky snadnému předání Durange BlockShare pomocí dědické smlouvy,
  • obejde se bez dalších prostředníků a tudíž i bez zdlouhavého vyřizování a zbytečných poplatků,
  • díky nejmodernějším technologiím, pečlivě zhodnoceným rizikům a důkladným bezpečnostním opatřením je vysoce bezpečný.

Podívejte se, jak vše funguje.