Vzdělávání

Dáme ti příležitost růst

Chceme, aby ti s námi bylo dobře a měl jsi co nejlepší výsledky. Vždyť čím líp se bude dařit tobě, tím líp se bude dařit i celému týmu Prometteus. Proto pro tebe máme spoustu možností vzdělávání, které tě posunou dál. Stačí jen mít chuť se zlepšovat.

Vzdělávání, které oceníš i v praxi

Nebudeme ti cpát hromadu teorie, kterou v praxi nevyužiješ. Místo toho máme spoustu kurzů a vzdělávacích materiálů, které posunou dál tvoji kariéru i tebe osobně. A sám si vybereš, co chceš absolvovat.

  • Sebevzdělávání – základ pro každého nováčka. Dostaneš materiály, které ti pomůžou zorientovat se ve světě financí a moderních technologií a poznat lépe Prometteus, Durange i jeho produkty.
  • Bezplatná i placená školení – nabídnou ti znalosti, které se hodí každému. Ať už jsou to FinTech novinky, základní i pokročilé kurzy finanční gramotnosti nebo například školení obchodních dovedností.
  • Firemní vzdělávací akademie EDA – v ní se soustředíme hlavně na obchodní zástupce. Právě tady se ponoříš hlouběji do světa FinTech, obchodování i manažerských dovedností. A špičkovou kariéru máš na dosah!

Firemní vzdělávací akademie EDA

Systém vzdělávání jsme pečlivě promysleli a postupně vyladili tak, aby byl co nejpřínosnější. A vytvořili jsme čtyřstupňovou firemní vzdělávací akademii EDA, která ti pomůže postupně dosáhnout až na nejvyšší pozice.

 

  1. stupeň: EDA samostudium – Základní bezplatná úroveň a brána do světa Durange a Prometteus pro klienty i obchodní zástupce. Najdeš v ní všechno, co potřebuješ vědět, aby ses zorientoval ve sdíleném podnikání.
  2. stupeň: EDA 1 – Stručné školení, které tě provede například světem FinTech a moderních technologií a poradí ti s prodáváním i obchodem obecně. Základ, který ti pomůže nastartovat špičkovou kariéru.
  3. stupeň: EDA 2 – Nestačí ti být obchodním zástupcem a chceš se stát manažerem? V tom případě se bez tohoto školení neobejdeš! Ponoříme se víc do hloubky a předáme ti manažerské znalosti a dovednosti.
  4. stupeň: EDA 3 – Tvoje vstupenka mezi nejlepší! Pomůžeme ti stát se opravdovým lídrem. Naučíme tě všechno, co k tomu potřebuješ. A pokud na to budeš mít schopnosti a odhodlání, dostaneš i vlastní tým.

O svém růstu rozhodneš ty sám

Neboj se, že tě umoříme teorií. Vždycky myslíme na to, že je důležité všechno si vyzkoušet v praxi. A u nás k tomu prostor i šanci 100% dostaneš!

Navíc záleží jen na tobě, jaké kurzy absolvuješ. Jsou rozdělené do několika kategorií podle náročnosti, podrobnosti a úrovně. Sám si proto určíš, kdy se posuneš o stupínek výš a jaké vzdělání ti stačí.

Platí ale, že čím větší chuť ke vzdělávání máš, tím víc se můžeš zlepšovat. A tím větší budou tvé odměny a benefity.

Pokud na sobě chceš opravdu pracovat a vybudovat si kariéru snů, teď máš příležitost!

1 + 9 =