Proč Prometteus

Jít do toho s námi se vyplatí

Získej svobodu a volnost v podnikání i zázemí velké společnosti, která ti vždy pomáhá a kryje záda. Zapomeň na milion drobností, které tě denně zbytečně zdržují. O ně se postaráme my. A ty můžeš dělat to, co tě baví a co ti jde nejlíp – obchod.

8 důvodů proč se stát součástí týmu Prometteus

U nás máš vždycky prostor na to podstatné. Nikdo tě tady nezdržuje zbytečnostmi. Stačí jen opravdu chtít a pracovat a dosáhneš na peníze, o kterých ostatní jen sní. Získáš tak špičkovou kariéru i uznání ostatních.

Tak pojď do toho s námi, a splň si své sny jako člen týmu Prometteus!

1. Vysoké výdělky

U nás si můžeš vydělat i několikanásobně víc než jinde. Většina odměny totiž závisí jen na tvých výkonech. Se dvěma průměrnými obchody za měsíc u nás sice nezbohatneš, když ale opravdu chceš, dostaneš se k penězům, které jen tak někde nezískáš!

2. Jistý pasivní příjem

Každý z našich obchodních zástupců je zároveň klientem Durange. Tím pádem naše produkty dobře zná, využívá je a čerpá jejich výhody. Včetně Shiriki – každoročního podílu ze zisku Durange. Vždycky tak máš jistý svůj pasivní příjem.

3. Svoboda

Věříme, že opravdové svobody dosáhneš jen v případě, že máš dost peněz i volného času. Jedno bez druhého prostě nedává smysl. A Prometteus ti tohle spojení nabízí! Dáme ti příležitost vydělat si víc než jinde i dost času na to, aby sis je mohl užít.

4. Kariéra pro každého

Zapomeň na věčně naštvaného šéfa a stejnou pracovní pozici, která ti zůstane 10 let. A na nulový rozvoj i posun. U nás všechno ovlivníš sám. Náš kariérní systém je transparentní a propracovaný. Čím líp ti práce půjde, tím výš (a rychleji) se dostaneš.

5. Osobní rozvoj

Dobře víme, že spokojení lidé jsou mnohem produktivnější. A že ke spokojenosti patří také šance se rozvíjet. Proto ti dáme kurzy, školení i rady zkušenějších kolegů. A také možnost rozhodovat se po svém. Vždyť v praxi se člověk učí nejlíp.

6. Propracované vzdělávání

Nudné konference, které tě nikam neposunou, nejsou náš styl. Chceme, aby ses opravdu zlepšoval. A posouval tak sebe i Prometteus. Proto máme pečlivě promyšlený vzdělávací plán, který ti spolu s tvými výkony pomůže k lepším odměnám.

7. Přístup k moderním technologiím

FinTech a moderní technologie jsou oblasti, kterým patří budoucnost. Proto je rádi využíváme. Podrobně ti je představíme, ukážeme v praxi a dáme ti možnost s nimi pracovat. Dostaneš tak do rukou nástroje, o kterých jinde ještě ani neslyšeli.

8. Spousta benefitů

Ke splnění snů ti pomůžou i speciální odměny při dosažení manažerských pozic, bonusové firemní dovolené nebo třeba Prometteus Club plný výhod. A čím lepší práci odvedeš, tím lepší benefity dostaneš. Vše tak máš ve svých rukou!

Využij naše výhody i ty, a začni si konečně plnit své sny. Pojď do toho s námi!

Kontaktní formulář

4 + 5 =