Kariéra

Vybuduj si kariéru, o které ostatní jen sní

Mít dost peněz, úspěšnou kariéru a uznání. Po tom touží skoro každý. Spousta lidí ale skončí jen u snů a planých řečí. Vybudovat si skutečnou kariéru totiž doopravdy chce jen pár lidí ze sta. A pro ně jsme tady my – Prometteus!

Dokaž i ty, že na to máš. Ozvi se a společně nastartujeme kariéru, která ti splní sny.

Nezáleží na tom, jaké máš zkušenosti. Kariéru ve světě obchodu pomůžeme vybudovat každému. Ať už se jí chceš věnovat naplno nebo hledáš jen přivýdělek.

  • Nováčka naučíme potřebnou teorii, přidáme praktické tipy a dáme mu šanci, aby si je v praxi vyzkoušel. A stoupal kariérním žebříčkem výš a výš.
  • Zkušený obchodní zástupce má na starost skupiny klientů, o které pečuje a postupně rozšiřuje jejich síť.
  • A ti nejzkušenější a nejlepší, kteří chtějí posouvat dál sebe i své kolegy, u nás své znalosti rovnou předávají; jako team leadeři.

Vždy přitom platí stejné pravidlo. Čím lepší máš výsledky:

  • tím výš se dostaneš,
  • tím víc peněz si vyděláš
  • a tím lepší benefity získáš.

Měřítko je přitom vždycky stejné – tvůj výkon.

Jsme obchodníci, kolegové a přátelé

Víme, že abys mohl svou práci dělat opravdu dobře, musíš ji mít rád. A k tomu jenom peníze nestačí. Proto stavíme na pevných základech, díky kterým vždycky víš, že u nás jsi správně!

Lidé

Moderní technologie

Svoboda

Spravedlivý obchodní systém

Lidé

Na lidech nám záleží. Ať jsou to klienti nebo naši obchodní zástupci. Dobře víme, že vy všichni jste základem našeho úspěchu. A dokážeme to ocenit. Nabídneme ti svobodu, zajímavé benefity a výdělek, který ovlivníš svými výkony. A také ti pomůžeme růst a zlepšovat se, aby ses u nás cítil co nejlíp.

Moderní technologie

Máme rádi moderní technologie a umíme je využít ve svůj prospěch. A pomůžeme s tím i tobě. Z vlastní zkušenosti totiž víme, že každou práci dokážou výrazně zjednodušit, zrychlit i zefektivnit. A pro obchod to platí dvojnásobně. Proto ti dáme možnost s nimi pracovat a naučíme tě, jak je využívat.

Svoboda

Dobře víme, že svoboda je jedno z největších bohatství. Proto si na ní zakládáme i v podnikání. Na svobodě, která přináší zajímavý výdělek a zároveň dostatek volného času. Protože jedno bez druhého nemá smysl. A díky moderním technologiím a spravedlivému obchodnímu systému můžeš mít oboje i ty!

Spravedlivý obchodní systém

Pokaždé hrajeme fér. Platí to jak ve vztahu ke klientům, tak k obchodním zástupcům. Vždy spravedlivě odměňujeme tvoji aktivitu. Záleží tak jen na tobě, kolik si vyděláš. A jaké získáš bonusy a benefity. Do ničeho tě nenutíme. Jestli si ale opravdu chceš vybudovat kariéru, tady máš šanci!

Co ti přináší Prometteus

Přestaň jen přemýšlet o tom, jaké by bylo pracovat tak, jak sám chceš. Teď máš příležitost to opravdu dokázat! Tohle je tvé podnikání, o kterém si rozhoduješ jen ty a nikdo jiný. Zároveň od nás dostaneš veškerou naši podporu a budeme ti krýt záda. A ty se můžeš soustředit jen na obchod.

Atraktivní práce

FinTech  je obor, kterému patří budoucnost. Svět financí se totiž v posledních letech stále výrazněji posouvá a vyvíjí. A změny ještě zdaleka nekončí. Buď u nich i ty! Staň se součástí moderního a atraktivního oboru, který bude i dál udávat trendy. A využij šanci změnit svůj život!

Úspěch

U nás ho máš na dosah. Vždy totiž záleží jen na tobě a na tvých výkonech. Čím víc se budeš snažit, tím výš se dostaneš. Nediktujeme ti přitom, jak má tvůj úspěch vypadat. Určíš si ho po svém. Ať už třeba jako částku na účtu, velikost týmu nebo počet klientů. Vždy ti ale pomůžeme, abys svých cílů dosáhl.

Vysoké odměny

Pomůžeme ti dostat se do sfér, o kterých jsi dosud jen snil. Dáme ti pevné zázemí, školení, která ti pomůžou, i podporu a rady zkušenějších kolegů. A samozřejmě férové odměny za poctivou práci. Když se budeš snažit, dostaneš se k penězům, které ti jen tak někdo nenabídne.

Osobní rozvoj

Nehodíme tě bez rozmýšlení do vody, aby ses v ní jen plácal. Víme, že většinou je to pro všechny stejně jen ztráta času. Místo toho pro tebe máme odborná a byznysová školení, promyšlený systém vzdělávání i rady zkušenějších kolegů. A také naprosto svobodné rozhodování.

Maximální podpora

Ano, prodej je na tobě. My ti ale poskytneme co nejlepší zázemí k tomu, aby se ti dařilo. Od školení přes marketingovou podporu a informace z průzkumů a vyhodnocování trhu až po nefinanční benefity. A můžeš se tak soustředit jen na to, co tě baví nejvíc – na obchod.

Přestaň řešit nařízení šéfů, která tě jen svazují.

Přestaň mluvit o tom, jak bys to udělal líp.

Přestaň o úspěchu jen snít.

 

Přijď si vybudovat svou kariéru!

Dáme ti veškeré zázemí, které potřebuješ. A pak už to je jen na tobě. Ukaž, že na to máš. Pomoz nám budovat a rozšiřovat komunitu klientů Durange a splň si své sny!

11 + 12 =